Корзина
330 отзывов
+380934579633
+380934579633
Лайф
+380975838815
Киевстар
+380501027599
МТС
Компания Cristal

Стартові набори Коді

Стартові набори Коді
Що таке стартові набори Коді? Технологія покриття нігтів гель лаком? Чому краще купити їх у нас? Ми даємо відповіді на всі важливі запитання у нашій статті.

25.05.15

Стартові набори Коді ― основа Вашого успіху

Красивий манікюр та педикюр, ідеальні брови та вії ― ознака вишуканості та досконалості жіночої краси. Кожна жінка повинна виглядати бездоганно та прикладає до цього максимум зусиль та можливостей, відвідуючи салони краси та витрачаючи на ці послуги, суттєві суми коштів.
Враховуючи, м’ягко кажучи, важкі часи для України, більшість панянок, все більше звертаються до приватних майстрів манікюру та lesh-мейкерів, бо ціни на їхні послуги ― як правило, нижчі, ніж в салонах краси. Ще є категорія людей, котрі бажають зробити собі легкий манікюр в домашніх умовах і це дуже розумне рішення!

Придбавши, наприклад, стартовий набір для покриття гель лаком Коди, Ви одразу вирішуєте, як мінімум, дві задачі:
1) Більше немає необхідності записуватись в салон краси чи до майстра манікюру та педикюру на сеанс послуги. В будь-який зручний час, робіть манікюр в домашніх умовах та покривайте нігті гель лаком не переступаючи порогу власного помешкання.
2) Суттєво заощаджуєте кошти на цю послугу, що дуже важливо на сьогоднішній день.

Технологія покриття нігтів гель лаком

Але є ще один цікавий нюанс нашої рекомендації ― можливість заробляти кошти, надаючи послуги манікюру! В наших майбутніх статтях, ми детально розповімо про всі переваги такої професії, слідкуйте за новинами!

Стартовий набір, який обрати?

Компанія Cristal, пропонує на вибір велику кількість стартових наборів Kodi, на будь-який смак, щоб задовольнити потребу кожного клієнта, від початківця до професіонала, від звичайного манікюру до стартового набору для нарощування гелем!
Що ж собою представляють стартові набори та які переваги:
1) Немає необхідності витрачати час на ознайомлення зі всіма засобами для манікюру та самостійно обирати продукцію та інструменти. Ми це зробили за Вас ― ідеально збалансували кількість необхідних матеріалів та інструментів для роботи;
2) Послідовна інструкція, як користуватись стартовим набором;
3) Велика знижка на стартовий набір, ніж купувати всі матеріали Kodi по окремості;
4) Суттєва подальша знижка на всю іншу продукцію Коді в нашому магазині!


З нашою допомогою, Ви отримаєте всі необхідні засоби для роботи, ми максимально економимо Ваш час, використайте його для важливіших цілей (наприклад, відвідайте курси для майстрів манікюру), ніж підбір необхідного матеріалу для роботи!